KONST / Ramar / Ram 6947577
*
nr 694 7577
Ram
Motiv med jugendkvinnor 40x30
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2011
kl 18:35:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/4 12:00:24
1
100 kr
25/4 15:40:03
2
200 kr
25/4 18:28:49
3
200 kr
25/4 18:29:24
3
250 kr
25/4 18:30:23
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:28
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:00
*
Ram
nr 694 7577
Ram
Motiv med jugendkvinnor 40x30
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/4 12:00:24 | 1 | 100 kr |
25/4 15:40:03 | 2 | 200 kr |
25/4 18:28:49 | 3 | 200 kr |
25/4 18:29:24 | 3 | 250 kr |
25/4 18:30:23 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:17 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:28 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57 -
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06 -
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:00